Obec Kostolná pri Dunaji

PORUCHA VEREJNÉHO OSVETLENIA PRI ŠPORTOVOM IHRISKU A JAZIERKU

.

PORUCHA VEREJNÉHO OSVETLENIA PRI ŠPORTOVOM IHRISKU A JAZIERKU

Informujeme obyvateľov, že na verejnom osvetlení evidujeme závažnejšiu poruchu. Z uvedeného dôvodu vypadáva verejné osvetlenie alebo svietia len niektoré časti.

Porucha je natoľko závažná, že jej odstránenie bude vyžadovať dlhší čas (možno aj niekoľko týždňov) a eventuálne rozkopávkové práce. V súčasnej dobe prebieha diagnostika potrebných prác a dobu opravy určí odborná firma.

Ďakujeme za pochopenie.

KöZVILÁGÍTÁS HIBA A SPORTPÁLYÁNÁL ÉS A TÓNÁL

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy a közvilágításon komolyabb hibát rögzítünk. Emiatt van kikapcsolva a közvilágítás, vagy csak egy része világít. A meghibásodás súlyos, a hiba eltávolítása hoszabb időt igényel, több hétig is eltarthat. Jelenleg folyamatban van a diagnosztikálás, a szükséges munkálatokat és a javítás idejét szakcég határozza meg.

Megértésüket köszönjük.

Dátum vloženia: 21. 1. 2022 11:53