Obecné oznamy priamo do mobilu

V našej obci už niekoľko rokov používame obecný rozhlas. Žiaľ, v súvislosti s výstavbou sa však nemyslelo na rozšírenie rozhlasového vysielania do všetkých častí obce. Vysielanie je tiež častokrát ovplyvnené poveternostnými podmienkami, či technickými problémami. Tak, ako sme sľúbili vo volebnom programe, obecný úrad prichádza s bezplatnou službou pre všetkých obyvateľov obce, aby dostávali tie najdôležitejšie informácie o dianí v obci priamo do mobilu.

Napriek tomu, že obec má vytvorenú skupinu aj na facebooku, správy prostredníctvom sms sú najrýchlejšou formou, ako sa dozviete o dianí v obci okamžite a aj bez pripojenia na internet. Správa vám príde rovno do telefónu ako bežná sms, nech sa nachádzate kdekoľvek. Takisto starosta alebo ním poverený zamestnanec má okamžitú možnosť informovať o dianí v obci priamo z terénu a nemusí sa pripajáť na internet, ktorý nie je vždy dostupný. Zároveň ubezpečujeme, že sms správami vás nebudeme zbytočne zaťažovať. Pre lepšiu predstavu sme pripravili aj nasledovný prehľad. Odporúčame preto všetkým záujemcom, aby si aktivovali túto službu obecného úradu.

Aké oznamy vám budeme posielať:

- upozornenia o výpadkoch dodávky energií
- výstrahy pred nebezpečenstvom (túlavé psy, požiar, počasie, dopravné obmedzenia v katastri obce...)
- oznámenia o organizovanom zbere odpadov, poruchy vodovodu, odpočet vodomerov, výsledky volieb
- pozvánky na podujatia a aktivity organizované obecným úradom

Aké oznamy vám nebudeme posielať:

- reklamy
- aktivity príležitostných obchodníkov ani obchodné akcie
- smútočné oznámenia
- príhovory predstaviteľov štátu, samosprávy, politických strán a podobne

Pre oznamy v slovenčine pošlite sms v tvare: prihlas 4b8e Priezvisko Cislo domu na číslo 0902 025 025
Odhlásenie odberu oznamov v slovenčine pošlite sms v tvare: odhlas 4b8e na číslo 0902 025 025

Táto služba občanom je bezplatná.

A falu értesítései közvetlenül a mobiltelefonba

Falunkban már néhány éve használjuk a falurádiót. Sajnálatos módon a falu egyes újonnan épült részeiben nem gondoltak a hangosbemondó bővítésére. A hangszóró működését gyakran befolyásolja a szeles időjárás és a technikai problémák. Ahogyan azt a választási kampányunkban ígértük, a községhivatal ingyenes szolgáltatást nyújt lakósai számára, hogy hozzájuthassanak a legfontosabb információkhoz a falu eseményeiről közvetlenül a mobil telefonjaikba. A falu Facebook oldalának működése ellenére, az SMS üzenet közvetítése álta,  internet nélkül is gyorsan megtudhatják a falu értesítéseit. Bárhol is tartózkodnak az SMS -t egyenesen megkapják a telefonjaikba úgy, ahogy más üzenetet. Ugyanúgy a polgármesternek vmint az általa megbizott személynek azonnali lehetősége van internet hozzáférhetősége nélkül is  - ami nem mindig érhető el -  értesíteni a lakósokat a falu eseményeiről. Végezetül biztosítjuk önöket arról, hogy  nem fogunk felesleges üzenetekkel zavarni. A könnyen elképzelhetőség kedvéért elkészítettük a következő áttekintést. Éppen ezért minden érdekeltnek ajánljuk, hogy érvényesítse községhivatalunk szolgáltatását.

Milyen értesítéseket fogunk küldeni:

- figyelmeztetés az áramszolgáltatás kieséséről
- riasztás a vészhelyzetekről( vándorló kutya, tűzriadó, időjárás, forgalom korlátozás a faluban...)
- közlemények a hulladékgyűjtéssel kapcsolatban, vízszolgáltatás hibáiról, vízhiányról, választási eredményekről
- meghívások a falu által szervezett tevékenységre és rendezvényre

Mely esetben nem fogjuk önöket értesíteni:

- reklámozás
- árusok és termékeik időnkénti árusításáról
- halottakról szóló bejelentésről
- államigazgatók, önkormányzati és politikai pártok beszédeiről

A magyar értesítések bekapcsolásának SMS formája: prihlas 3b18 Vezetéknév Házszám a telefonszám 0902 025 025
A magyar értesítések kikapcsolásának SMS formája: odhlas 3b18 a telefonszám 0902 025 025

Ez a szolgáltatás ingyenes a lakósok számára!

Dátum vloženia: 21. 8. 2019 11:18
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 8. 2019 11:24